swinging-with-sinatra-rozpocznie-jesien-w-tvp-kultura

„Swinging with Sinatra” rozpocznie jesień w TVP Kultura

Przeboje Franka Sinatry w wykonaniu Jarka Wista i Krzysztof Herdzin Big Band oraz niedzielne spotkanie z twórcami i przyjaciółmi naszej stacji – oto, jak we wrześniu powitamy jesienną ramówkę TVP Kultura.

Nowy sezon w TVP Kultura w tym roku otwieramy koncertem Swinging with Sinatra. W warszawskim teatrze Roma specjalnie dla naszych gości zagrają Jarek Wist i Krzysztof Herdzin Big Band. Koncert, który nagramy 4 września, wyemitujemy na naszej antenie 8 września o godz. 17.45 w ramach pasma Niedziela z TVP Kultura. Na koncercie spotkają się twórcy TVP Kultura i przyjaciele: wybitni artyści, aktorzy, dziennikarze, pisarze, animatorzy życia kulturalnego.

- W tym roku postanowiliśmy zainaugurować sezon jesienny w rytmie swingu - wyjątkowym projektem piosenek Franka Sinatra w nowej odsłonie. Porywające interpretacje wokalne Jarka Wista oraz fantastyczna gra big-bandu Krzysztofa Herdzina wprowadzą naszych gości w dobry nastrój, który podtrzymywać będziemy jesienią proponując na naszej antenie programy, filmy, koncerty najwyższej jakości – przekonuje Robert Kamyk, Kierownik Redakcji Muzyki TVP Kultura.

8 września zapraszamy na pasmo Niedziela z … od godziny 17.15, którego bohaterką tym razem będzie sama TVP Kultura i jej jesienne propozycje programowe. O tym, co będzie można zobaczyć na naszej antenie, mówić będą nasi dziennikarze, artyści, krytycy oraz goście specjalni, m.in. Jarek Wist i Krzysztof Herdzin, Elżbieta Penderecka, Katarzyna Herman i Izabella Cywińska.

- Jesienią będziemy kontynuować emisję programów, do których przywiązali się widzowie TVP Kultura. Zapraszamy na nowe odcinki „Hali odlotów”, „Kulturanka”, „Tygodnika kulturalnego”, „Informacji kulturalnych” i „Niedzieli z…” w nowej odsłonie z Agnieszką Szydłowską w roli prowadzącej oraz rozmowy, reportaże, dzięki którym nasz widz trzyma rękę na pulsie kultury – mówi Katarzyna Janowska, dyrektor TVP Kultura. W ramówce także nowa odsłona programu „Co Ty wiesz o…” poświęconego tym razem nauce, który poprowadzi profesor Magdalena Fikus - polska biolog, popularyzatorka nauki oraz Lech Mankiewicz – polski astronom i fizyk, popularyzator nauk przyrodniczych.

Emisja 8 września, od godz. 17.15, TVP Kultura

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE