jubileusz-stawki-wiekszej-niz-zycie-w-tvp-seriale

Jubileusz „Stawki większej niż życie” w TVP Seriale

„Stawka większa niż życie” - szpiegowski serial wszech czasów – jest z widzami już 45 lat. Premiera odbyła się w Telewizji Polskiej w październiku 1968 roku. Z okazji jubileuszu kanał TVP SERIALE przypomina widzom ulubiony serial.

„Stawka większa niż życie” powstała między marcem 1967 a październikiem 1968, po sukcesie kilkunastu widowisk Teatru Telewizji pod tym samym tytułem. Scenariusz serialu był dziełem spółki autorskiej Andrzej Szypulski i Zbigniew Safjan, ukrywającej się pod pseudonimem Andrzej Zbych. Stanisław Mikulski i Emil Karewicz występujący w rolach głównych zdobyli dzięki „Stawce” ogromną popularność, która nie maleje mimo upływu lat.

Z okazji jubileuszu serialu „Stawka większa niż życie”, kanał TVP Seriale emituje jego kolejne odcinki. Ostatni odcinek „Stawki większej niż życie” zostanie nadany w niedzielę 6 października o godz. 16.50. Wcześniej o godz. 16.35 program „Tajemnica J-23”, w którym Stanisław Mikulski i Emil Karewicz opowiedzą o kulisach powstania i fenomenie popularności serialu.

W piątek 4 października 2013 r. Stanisław Mikulski i Emil Karewicz będą gośćmi programu „Świat się kręci” w TVP 1.

Po zakończeniu programu TVP Seriale zaprasza na spotkanie Stanisława Mikulskiego i Emila Karewicza z dziennikarzami i fotoreporterami.

Z okazji jubileuszu „Stawki większej niż życie” TVP wprowadza 50% rabat na dvd, na których są wydane wszystkie odcinki kultowego serialu. Rabat będzie obowiązywał od 1 do 10 października 2013 r. Wystarczy wejść na stronę sklep.tvp.pl i wpisać kod rabatowy TVPSeriale (łącznie).

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE