Programy

lenny-kravitz-just-let-go
Koncert

Lenny Kravitz: Just Let Go

Koncert Lenny'ego Kravitza zarejestrowany podczas występów w Paryżu i Pradze, które były częścią trasy Strut World Tour.

kronos
Magazyn

Kronos

"Kronos" w TVP Kultura wprowadza na publiczną antenę tematy wymagające namysłu oraz promuje nieagresywny model debaty o tematach kontrowersyjnych. Program prowadzi prof. Piotr Nowak - zastępca redaktora naczelnego kwartalnika „Kronos”.

studio-kulturarozmowy-katarzyna-freiwald
Publicystyka

Studio Kultura-Rozmowy - Katarzyna Freiwald

Krótka, poranna rozmowa na aktualne i ciekawe tematy kulturalne.

lalka-z-lozka-nr-21
Teatr

Lalka z łóżka nr 21

TVP Kultura zaprasza na przedstawienie „Lalka z łóżka nr 21”, które po 48 latach od nagrania doczeka się telewizyjnej premiery.

lekkie-obyczaje-miedzy-nami-bliznietami
Film

Lekkie obyczaje - Między nami bliźniętami

Nagrodzony za scenariusz na festiwalu w Sundance komediodramat Craiga Johnsona z 2014 roku z Billem Haderem i Kristen Wiig w rolach głównych.

portrety-moj-ojciec-stas
Dokument

Portrety - Mój ojciec Staś

Biografia Stanisława Dygata opowiedziana przez córkę pisarza - Magdalenę, która odwiedza miejsca związane z życiem i twórczością swojego ojca.

chuligan-literacki-krzysztof-rutkowski
Magazyn

Chuligan Literacki - Krzysztof Rutkowski

Nietuzinkowy cykliczny program, w którym ważne dla polskiego świata literackiego postaci oraz bohaterowie europejskiego życia intelektualnego opisują swój stosunek do rzeczywistości i świata. Prowadzący program Mateusz Matyszkowicz – filozof i namiętny czytelnik - rozmawia ze swoimi gośćmi o tym, co tworzy ich sposób myślenia i ich system wartości.

FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE