festiwal-frytka-offjazd

Festiwal Frytka OFF-jazd

Festiwal Frytka OFF w tym roku zaparkuje w częstochowskim Parku Lisiniec - 24 i 25 czerwca. Festiwal obędzie się w sobotę i niedzielę. Sobota będzie dniem koncertowym, natomiast w niedzielę działamy w piknikowo-teatralnej atmosferze.

Pierwszy dzień festiwalu - sobota, 24 czerwca - to dzień muzyczny. Na dużej scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny niezależnej: legendarna grupa KULT, będący na topie Ørganek, kolektyw Jazzombie oraz muzyczne nadzieje: Daria Zawiałow i Meek, oh why? Koncert zakończy afterparty pod chmurką, które poprowadzi producent muzyki elektronicznej Biernaski.

Drugiego dnia – w niedzielę, 25 czerwca- odbędzie się teatralny piknik. Od południa będzie można brać udział w różnego rodzaju zabawach, warsztatach i animacjach przygotowanych przez Stowarzyszenia „Przybij piątkę” i Yawa, A kuku Bębny Częstochowa, Tęczówka Studio. Na teatralne spektakle plenerowe zaproszą: Teatr Barnaby, Teatr Kalejdoskop, Teatr HoM i Teatr 3,5. Wspólną zabawę zakończy kupałowe widowisko „Czarcia Noc” przygotowane przez Stowarzyszenie Cz-ART. Muzycznego klimatu dodadzą teatralnym daniom sety dj-skie w wykonaniu Kacpra Kapsy i Grzegorza Bojanka. Charakter Alei Frytkowej odtworzą food trucki, które podczas imprezy będą miały tu swój zlot pod nazwą Food Fest Frytka OFFjazd. Nie zabraknie zarówno frytek, jak i innych przysmaków kuchni z różnych części świata.

Częstochowa, Park Lisiniec
24-25 czerwca

Festiwal Frytka OFF-jazd

Festiwal Frytka OFF-jazd

http://frytkaoff.czestochowa.pl/

VOD

Suwalska mozaika

Stefan Gierowski. Portret


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE