trwaja-eliminacje-do-ogolnopolskiego-konkursu-retorycznego

Trwają eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego

W październiku rozpoczęły się eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nagroda główna dla zwycięzcy to 10 tys. zł. Patronat nad konkursem objęła minister edukacji narodowej Anna Zalewska.

Jak podkreśla Igor Zalewski, założyciel Fundacji Akademia Retoryki, która organizuje konkurs, głównym celem przedsięwzięcia jest promocja wśród młodzieży mody na swobodne, ładne i efektowne mówienie po polsku.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej na stronie internetowej Fundacji Akademia Retoryki i przesłanie jej wraz z krótkim filmem ze swoim wystąpieniem na dowolny temat. Termin nadsyłania prac mija 31 grudnia.

W finale konkursu dziesięciu najlepszych uczestników wygłosi przed publicznością siedmiominutowe przemówienie na zadany temat. Wystąpienia oceniane będą przez siedmioosobowe jury.

Finał konkursu odbędzie się 15 kwietnia 2018 r. w Warszawie i będzie poprzedzony warsztatami, w czasie których uczestnicy będą doskonalili swoje umiejętności i poszerzali wiedzę z zakresu retoryki, komunikacji i wystąpień publicznych. Główna nagroda to 10 tys. zł.

Trwają eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego

Trwają eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego

www.akademiaretoryki.pl

VOD

Suwalska mozaika

Stefan Gierowski. Portret


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE