premiera-plyty-rosalie-flashback

Premiera płyty ROSALIE - „Flashback”

Długo wyczekiwany, debiutancki krążek Rosalie. Na wydawnictwie znalazło się dwanaście utworów utrzymanych w klimacie elektroniki, nowoczesnego R&B i soulu.

Brakowało takich odważnych głosów na polskiej scenie alternatywnej. Rosalie., poznańska wokalistka urodzona w Berlinie, z powodzeniem łączy swój charakterystyczny głos, oryginalne beaty i niesztampowe podejście do estetyki współczesnego R&B. Klimat, w jakim osadzone są kawałki artystki, przywodzi na myśl dokonania Keleli, Aailyah czy Yaeji. W zeszłym roku ukazała się jej pierwsza, ciepło przyjęta EP-ka Enuff, która zaprowadziła ją na takie festiwale jak Up To Date czy Orange Warsaw Festival.

Do nagrania długogrającej płyty Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej Na krążku usłyszymy zatem bity od Hatti Vatti, chłopaków z Bitaminy, 1988, Lasów, Jordaha, Phantoma, Suwala czy Odme. Niespodzianką może okazać się piosenka Holding Back, przy której palce maczała Chloe Martini . Za miks i mastering wszystkich numerów odpowiada Envee, a oprawa wizualna Flashback to dzieło Filipa Popika (rybskie).

Premiera płyty już 19 stycznia!

Rosalie. „Flashback”

Rosalie. „Flashback”

www.facebook.com

VOD

Cyrulik sewilski – opera

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE