bsnowfest-2019b

SnowFest 2019

Podczas najważniejszego wydarzenia zimy, 8 i 9 lutego w Szczyrku na kilku scenach SnowFest Festival zaprezentuje się ponad 30 artystów sceny hip-hop, drum’n’bass, house i electro, a riderzy po raz pierwszy w historii będą mieli okazję spróbować swoich sił przy wykonywaniu trików na śniegu jadąc przy wyciągu do wake’a!

Kilka tętniących muzyką scen, polska stolica freeride’u i ekstremalne ewolucje, których lepiej nie próbować w domu. Organizatorzy SnowFest zadbali o każdy aspekt, jednak mocny line up to podstawa! Na festiwalu wystąpi m.in. jeden z najlepszych MCs wszechczasów, założyciel Wu-Tang Clanu - Ghostface Killah; Booka Shade, czyli bezsprzeczne legendy elektronicznej sceny, a także topowa reprezentacja światowego drum’n’bassu – Friction, Calyx&Teebee i LX One, Alix Perez, Mc CONRAD, ROS addiction i Wilkinson.
Nie zabraknie też reprezentantów z rodzimego podwórka – Łąki Łan, którzy zrobią na SnowFest kosmos już po raz 4, a także wschodząca gwiazda rapu made in Poland Jan-Rapowanie, Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy, a także GrubSon, Gooral i Sabina!

Co do zawodów, takich w Polsce jeszcze nie było! Do Szczyrku zjadą się najlepsi polscy wakeboarderzy, snowboarderzy i freeskierzy. Specjalnie na potrzeby SnowFest na płycie Szczyrkowskiej skoczni zostanie postawiony wyciąg wakeboardowy, który będzie napędzał riderów do 40-50 km/h przez 70 m snowpark z przeszkodami w postaci skoczni, band oraz raili! Zawodnicy będą wykonywać freestylowe triki na snowboardzie i nartach oraz walczyć o pulę 7.000 zł plus nagrody rzeczowe od partnerów festiwalu.

Następna okazja do przeżycia takich wrażeń dopiero za rok, także wpadaj na SnowFest Festival 2019, heeej!

Bilety:
I pula – wyprzedana!
II pula – wyprzedana!
III pula – wyprzedana!
IV pula – 180 zł (od 1.01 do 7.02 lub do wyczerpania puli)

Trzy pierwsze pule biletów zostały wyprzedane.
W sprzedaży jest obecnie ostatnia, limitowana pula „Last Call”, a wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o niesłabnącym zainteresowaniu festiwalem. Pośpiech jest więc wskazany!

SnowFest 2019 – Szczyrk, 8-9 lutego 2019

SnowFest 2019 – Szczyrk, 8-9 lutego 2019

Więcej informacji: snowfest.pl/pl/        Bilety: snowfest.pl/pl/bilety/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE