bzrob-prezent-na-200-urodziny-kompozytora-i-oddaj-glosnamoniuszkeb

Zrób prezent na 200. urodziny kompozytora i oddaj #głosnaMoniuszkę!

Z radością zawiadamiamy, że Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu został członkiem prestiżowego stowarzyszenia FEDORA - The European Circle of Philanthropists of Opera and Ballet zrzeszającego największe teatry operowe w całej Europie.

Z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki zaplanowaliśmy wyjątkowe przedsięwzięcie – wspólnie z Camerata Nuova organizujemy 11. edycję konkursu European Opera Directing Prize, a tytułem, który będzie realizować zwycięzca został najbardziej znany utwór Moniuszki – „Straszny dwór”. Z niecierpliwością czekamy na premierę!
Tymczasem nasz pomysł został już dostrzeżony przez międzynarodowe grono operowe i zyskał nominację do prestiżowej FEDORA Prize. Aby ją zdobyć, potrzebujemy Waszych głosów: https://www.fedora-platform.com/competition/shortlist/the-haunted-manor-straszny-dwor/106 Pomóżcie nam zrobić wspaniały prezent urodzinowy dla Moniuszki i zdobyć FEDORĘ dla „Strasznego dworu”! Głosowanie trwa do 22 lutego.

Aby oddać głos należy zarejestrować się na powyższej stronie poprzez Facebooka lub zakładając nowe konto. Druga opcja wymaga kliknięcia w link weryfikacyjny, który pojawi się na skrzynce pocztowej po rejestracji. Za wszystkie głosy dziękujemy!

FEDORA - The European Circle of Philanthropists of Opera and Ballet

FEDORA - The European Circle of Philanthropists of Opera and Ballet

Serdecznie zachęcamy do głosowania na jedyny polski projekt w całym konkursie: fedora-platform.com/competition/shortlist#opera

Głosowanie trwa do 22 lutego 2019 roku.

 #FEDORAPrizes2019

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE