b20-jubileuszowy-festiwal-ewidentnych-talentow-aktorskich-feta-2019b

20. JUBILEUSZOWY FESTIWAL ewidentnych TALENTÓW AKTORSKICH FETA 2019

Talent aktorski? FeTA 2019
FeTA to dla młodych talentów przestrzeń do samorozwoju oraz okazja, by otrzymać swoją pierwszą „aktorską statuetkę” i zostać laureatem Srebrnego Talentu. Jury konkursu nie tylko ocenia, ale udziela też fachowych porad i konsultuje. W poprzednich edycjach FeTA w jury zasiadali m.in.: Anna Dymna, Andrzej Seweryn, Joanna Szczepkowska, Wiesław Komasa w tym roku grono jury powiększy się o takie nazwiska jak Dorota Pomykała, Grzegorz Wojdon, Marek Kocot.

Jeżeli czujesz, że masz nieodkryty dotąd talent aktorski, a twój wiek to nie więcej niż 23 lata, nie czekaj, nagraj monodram i wyślij go do Centrum Kultury Agora.
Może to Ty zaprezentujesz się na scenie teatralnej przed profesjonalnym jury i publicznością oraz wygrasz 2000zł
Czekamy na Twoje zgłoszenie do 18 marca 2019r.
Uwaga! Czas trwania pokazów konkursowych nie może przekraczać 10 min.

Spotkanie z mistrzami monodramu to idea przewodnia 20. Festiwalu ewidentnych Talentów. Jubileuszowa edycja to także wystawa, pokaz mistrzowski, profesjonalne warsztaty teatralne, spotkania, dyskusje i rozmowy. Od dwudziestu lat Festiwal łączy tych, którzy dopiero wchodzą do świata teatru z tymi, którzy już w nim zapracowali na własne miejsce. Festiwal wychowuje kolejne pokolenia wybitnych aktorów. Rok rocznie, dzięki znakomitym składom jury, które precyzyjnie nakreśla każdej osobie kierunki działania, dzięki przemyślanym programom warsztatowym i panelom dyskusyjnym oraz pokazom mistrzowskim uświadamia młodym ludziom jak daleko może doprowadzić ich szczera miłość do teatru.

5 - 7 kwietnia 2019

Centrum Kultury AGORA,
Serbska 5a, Wrocław

20. JUBILEUSZOWY FESTIWAL ewidentnych TALENTÓW AKTORSKICH FETA 2019

20. JUBILEUSZOWY FESTIWAL ewidentnych TALENTÓW AKTORSKICH FETA 2019

Link do strony: ckagora.pl/talent-aktorski-feta-2019/

Link do wydarzenia FB: facebook.com/events/241145073444674/

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE