8-edycja-festiwalu-scenariopisarstwa-script-fiesta

8. edycja festiwalu scenariopisarstwa Script Fiesta

W dniach 26 - 31 marca w kinie Elektronik i salach Warszawskiej Szkoły Filmowej odbędzie się 8. edycja Script Fiesty – wyjątkowego wydarzenia dla scenarzystów i pasjonatów kina.

Script Fiesta łączy w sobie m. in. festiwal, warsztaty, konferencję, panele dyskusyjne, czy konkursy na „koncepcję scenariusza serialu telewizyjnego”, „scenariusz etiudy do 30 minut” i „scenariusz gry komputerowej”.
To nie tylko okazja do prezentacji dorobku uznanych, czy dopiero rozpoczynających karierę scenarzystów, ale także spotkania z czołowymi nazwiskami branży. W tym roku będą to m.in. Jonathan Lynn („Uciekające zakonnice”, „Jak ukraść 10 milionów dolarów”), który poprowadzi warsztaty scenariuszowe dla autorów komedii, Kira-Anne Pelican („Matrix”, „Oczy szeroko zamknięte”) opowie o konstrukcji fantastycznych dialogów, a Tomasz Kolankiewicz o tym, jak napisać świetny horror w polskich warunkach.

Obok stałych punktów programu pojawi się także nowość – warsztaty pisania scenariuszy filmów dziecięcych i młodzieżowych.

Script Fiesta jest organizowana przez Warszawską Szkołę Filmową.

Więcej informacji na scriptfiesta.pl oraz w mediach społecznościowych wydarzenia.

8. edycja festiwalu scenariopisarstwa Script Fiesta

8. edycja festiwalu scenariopisarstwa Script Fiesta

Facebook: facebook.com/scriptfiesta/

Instagram: instagram.com/scriptfiesta/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE