Patronaty TVP Kultura

wystawa-tadeusza-baranowskiego-stany-umyslu-ii

Wystawa Tadeusza Baranowskiego „Stany umysłu II”

Jeden z trzech najbardziej kultowych polskich twórców komiksów (obok Papcia Chmiela i Janusza Christy), prezentuje tym razem swoją twórczość malarską opartą o przestrzenne materie strukturalne.

41-miedzynarodowy-festiwal-muzyki-organowej-choralnej-i-kameralnej-gdansk-2018

41. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej, Chóralnej i Kameralnej Gdańsk 2018

41. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej, Chóralnej i Kameralnej Gdańsk 2018. rozpoczął się koncertem inauguracyjnym 06 lipca i potrwa do 31 sierpnia. Koncerty odbywają się w każdy piątek o 20:15 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. 15 sierpnia o godzinie 20:30 odbędzie się koncert specjalny z okazji Święta Odpustowego Wniebowzięcia NMP.

kolejni-artysci-up-to-date-festival-ogloszenie

KOLEJNI ARTYŚCI UP TO DATE FESTIVAL - OGŁOSZENIE

Do już zaprezentowanych dwudziestu artystów, wśród których znaleźli się m.in.: Goldie, Electric Indigo, Mumdance, Rrose, E.R.P. aka Convextion czy Abul Mogard dołącza kolejnych piętnastu. Czyja muzyka rozbrzmiewać będzie już wkrótce na scenach białostockiego festiwalu Up To Date?

festiwal-objazdowych-teatrow-lalkowych-mlodego-widza-fotel-2018

Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTEL 2018

Na plenerowych scenach prowincji województwa pomorskiego zaprezentuje się kilkanaście objazdowych teatrów lalkowych z Polski i Europy.

12-miedzynarodowy-festiwal-artystow-ulicy-ulicznicy-300629072018

12. Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy ULICZNICY 30.06-29.07.2018

WEEKEND III - 14,15 lipca

11-letnia-akademia-jazzu

11. Letnia Akademia Jazzu

W tym roku odbędzie się 11. edycja Letniej Akademii Jazzu. Organizatorzy zaprosili wyjątkowych artystów z Polski i zagranicy. Wydarzenie obejmuje 9 koncertów i potrwa od 12 lipca do 30 sierpnia.

musica-divina-festiwal-ktory-budzi-zachwyt

Musica Divina - festiwal, który budzi zachwyt.

Wspaniałe wnętrza krakowskich świątyń, ponadczasowe piękno muzyki sakralnej, cenione europejskie zespoły prezentujące tradycyjny repertuar w najlepszym wykonaniu - to wszystko połączy w zachwycającą całość festiwal Musica Divina (8-14 sierpnia 2018 r.). Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

POLECAMY NA VOD

Suwalska mozaika

Stefan Gierowski. Portret

FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE